Reklama

Niedziela Legnicka

Warsztaty z najlepszymi

2025-08-26 13:30

ks. Waldemar Wesołowski

Przed nami kolejna edycja warsztatów muzycznych w parafii pw. Świętego Krzyża w Zebrzydowej. Odbędą się one w dniach 13-14 września.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

To propozycja dla Tych, którzy chcą oddać Bogu chwałę poprzez wspólny śpiew i grę na instrumentach, chcą oddać Bogu swoje serce i talent, chcą utworzyć wspólne dzieło dla chwały Boga.

Ideą warsztatów muzycznych jest połączenie głębokiego przeżywania Eucharystii z rozwijaniem umiejętności muzycznych. Wierzymy, że muzyka ma moc poruszać serca, budować mosty i łączyć ludzi w jeden silny głos – głos uwielbienia Boga.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Nasi wykładowcy inspirują uczestników swoim doświadczeniem do odkrywania piękna muzyki religijnej, która porusza duszę i prowadzi do Źródła.

Jeśli muzyka to Twój język modlitwy…to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Zachęcają, wzywają, proszą, abyś i Ty zawitał do nas i wyraził siebie w swojej modlitwie.

Przed nami praca z wyjątkowymi wykładowcami: Marcinem Pospieszalskim, Leopoldem Twardowskim, Lidią Pospieszalską, Małgorzatą Komorowską, Bartkiem Jaskot, Witoldem Góral, Anną Szaja, Bartkiem Deryło, Katarzyną Gacek-Duda, Nikodemem Pospieszalskim, Łukaszem Pospieszalskim, Martą Mertuszka, Markiem Łętowskim. Są to wybitni muzycy, kompozytorzy, piosenkarze, wokaliści, pedagodzy, autorzy tekstów, którzy przez muzykę chrześcijańską są ewangelizatorami współczesnych czasów.

Reklama

Oczywiście głównym gospodarzem warsztatów muzycznych w parafii pw. Świętego Krzyża w Zebrzydowej jest jej proboszcz ks. Jacek Saładucha, który jest nie tyko dobrym duchem tego wydarzenia, ale głównym pomysłodawcą i inicjatorem.

Podczas wspólnego śpiewu przełamujemy swoje lęki, odnajdujemy radość, wzmacniamy relacje. W warsztatowiczach wytwarza się wspólna więź, która trwa dłużej niż ostatni dźwięk, tworzy się wspólnota, która niesie nadzieję.

Zwieńczeniem pracy będzie Koncert Uwielbienia, który odbędzie się po wieczornej Mszy Św. 13 września 2025 w Kościele pw. Świętego Krzyża w Zebrzydowej.

Chwała Bogu rozniesie się również 14 września 2025 w Bolesławcu, po wieczornej Mszy Św. w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa na ul. Jarzębinowej (o g. 19.00). Będzie to koncert wspierający Fundację Aniołów Miłosierdzia, która wspiera hospicjum prowadzone przez siostrę Michaelę Rak na Litwie. W koncercie wezmą udział artyści i uczestnicy tegorocznych warsztatów.

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś swego uczestnictwa, a muzyka jest Ci bliska i poszukujesz swojej drogi do Boga – to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Link do strony warsztatów: https//www.warsztatyzebrzydowa.com/ 

ZAPRASZAMY!


Podziel się:

Oceń:

Wybrane dla Ciebie

Kanonizacja bł. Acutisa i bł. Frassatiego. Transmisję obejrzysz na niedziela.pl

2025-09-07 07:57
Kanonizacja bł. Acutisa i bł. Frassatiego

Red.

Kanonizacja bł. Acutisa i bł. Frassatiego

Na Placu św. Piotra w Watykanie od rana zbierają się tysiące wiernych, którzy przybyli nie tylko z Włoch, by uczcić nowych świętych.

Więcej ...

Dlaczego 8 września błogosławi się ziarno na zasiew?

2025-09-08 17:37

Grażyna Kołek

8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia wierni przynoszą do kościołów ziarno przeznaczone na zasiew. Skąd wywodzi się ta tradycja i dlaczego trwa? Na te pytania odpowiedział liturgista, ks. dr Ryszard Kilanowicz.

Więcej ...

Chełm. U Matki i Królowej

2025-09-08 20:07

Agnieszka Marek

W sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej – parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chełmie – trwają uroczystości odpustowe.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Maryja przemówiła w Gietrzwałdzie

Wiara

Maryja przemówiła w Gietrzwałdzie

Co tak naprawdę wydarzyło się w Gietrzwałdzie?

Wiara

Co tak naprawdę wydarzyło się w Gietrzwałdzie?

Nowenna do Matki Bożej Bolesnej

Wiara

Nowenna do Matki Bożej Bolesnej

Nie tylko mamy podziwiać św. Rodzinę, ale ją...

Wiara

Nie tylko mamy podziwiać św. Rodzinę, ale ją...

Oświadczenie ws. ks. Dominika Chmielewskiego

Polska

Oświadczenie ws. ks. Dominika Chmielewskiego

Po informacjach medialnych ws. ks. Chmielewskiego...

Wiadomości

Po informacjach medialnych ws. ks. Chmielewskiego...

Carlo Acutis modlił się też po polsku

Kościół

Carlo Acutis modlił się też po polsku

Kanonizacja bł. Acutisa i bł. Frassatiego....

Kościół

Kanonizacja bł. Acutisa i bł. Frassatiego....

Włochy: Mieszkańcy Taorminy żądają prawa do snu i nie...

Wiadomości

Włochy: Mieszkańcy Taorminy żądają prawa do snu i nie...